Kesintisiz Randevu Hattı: 0.424 248 50 50

Hastane Profilimiz

2008 Yılında kurulan ÖZEL DOĞU ANADOLU HASTANESİ, insan onuruna saygılı şefkatli, empati duyan ve yüksek beceri ile desteklenen sağlık hizmeti vermek için sağlıktaki yolculuğuna başladı.Kurumumuzun toplam kapalı alanı 4317 m2 olup oturma alanı 653 m2’dir.

Kurumumuz sağlık konusunda hedeflerini her zaman en üstte tuttuğu gibi ,bu hedeflere büyük bir kararlılıkla ilerledi ve ulaştığı her hedeften sonra yeni bir hedefe odaklandı.Doğu Anadolu bölgesinde sağlıktaki kalite anlayışıyla her geçen gün gelişen, gücüne inanan, kadrosuyla birlikte sektöründe dünya kalitesini bu ülkenin insanlarına ulaştırabileceğinin bir kanıtı oldu.

ÖZEL DOĞU ANADOLU HASTANESİ’NDE ;

Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren hastanemizde: 46 tek kişilik oda, 6 acil servis, 2 ameliyathane, 7 Erişkin Yoğun Bakım Yatağı, 16 Yeni doğan Yoğun bakım küvezi olmak üzere toplam 75 yatak bulunmaktadır. Ayrıca hastanemizde misafirlerimiz için konforlu geniş lobiler ve her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını giderebileceği kafeteryası da mevcuttur. Özel Doğu Anadolu Hastanesinde; Anestezi ve Reanimasyon, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (dâhiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi, Üroloji, mikrobiyoloji, radyoloji dallarında hizmet verilmektedir.

Özel Doğu Anadolu Hastanesinde , HEPA Filtreli, pozitif basınçlı, modern cihazlarla donanımlı ameliyat salonu mevcut olup; Özel Doğu Anadolu Hastanesinde her türlü ameliyat profesyonelce yapılmaktadır. Genel yoğun bakım ve Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimizde üstün bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Ayrıca her an doğuma hazır iki adet doğum salonumuzun yanında doğum yapacak hastalarımız için özenle tasarlanmış “doğum sancı salonumuz “ hazır olarak bulunmaktadır.

Özel Doğu Anadolu Hastenesi’nin acil servisinde;

24 saat hizmet veren uzman doktorları, hemşireleri, diğer sağlık personelleri ve tam donanımlı ambulansları ile kesintisiz olarak, bir ekip anlayışı içinde yürütülen ve kısa zamanda ulaşılabilir olması esas tutulan bir hizmet anlayışı ile her zaman hazır bulunmaktadır.

Özel Özel Doğu Anadolu Hastanesi kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmakta, Sektördeki son teknolojiyi tüm Doğu Anadolu bölgesi hizmetine sunarak, profesyonel kadrosu ile sağlık sektörüne öncülük etmektedir. Tıpkı ilk gün olduğu gibi; ‘’Gücümüze inanan, geleceğe doğru bizimle aynı hedeflere bakan ve aynı heyecanı paylaşan kadromuza’’ fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. .

Yönetim Kurulu Başkanı
Op.Dr.Ali Şekerlisoy

Hastanemizin vizyon, misyon ve değerleri:

*Misyon: Sağlık hizmeti almanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Özel Doğu Anadolu Hastanesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

*Vizyonumuz: Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik sağlık hizmeti sunucusu olmaktır.

*Değerlerimiz:

Önce İnsan, önce sağlık

Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygı

Topluma, Çevreye ve Yasalara Saygı

Devamlı Güven

Tıbbi Deontoloji ve Etik’e Uyum

Bilimsellik

Çağdaşlık

Ulaşılabilir Olmak

Sürdürülebilirlik

*Amaç ve Hedef: Hastane faaliyetlerini planlar ve uygularken etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, uluslararası kalite standartlarını gözeterek sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan sağlık hizmeti sunumunda dünya markası olmaktır.

Hedeflerimize ulaşmamız için uygulayacağımız stratejilerde iç (insan kaynakları, finansal durum, hizmet çeşitliliği, fiziksel yapı vs.) ve dış (hukuki çevre, kamusal ilişkiler, tedarikçiler, rakiplerimiz, toplumun sağlık ihtiyacı vs.)faktörlerin yanı sıra hasta, çalışan ve bölge toplumunun özelliklerini dikkate alırız. Aksiyonlarımız bu gruplardan aldığımız geribildirimler ışığında şekillenir. .

developed by EAREA YAZILIM