Kesintisiz Randevu Hattı: 0.424 248 50 50

Randevu ve Kayıt

Randevu

Hastanemizde hafta içi 08.00 -17.00, hafta sonu (cumartesi) 08:00- 14.00 saatleri arasında poliklinik hizmeti verilmektedir. Polikliniklerimiz hastanemizin giriş katı ve 1. katında yer almaktadır.

Hastanemiz polikliniklerde randevu sistemiyle hizmet vermektedir. Önceden randevu almanız daha hızlı ve rahat hizmet almanızı sağlayacaktır. Hastalarımızın aksi söylenmedikçe randevu saatinden 30 dakika önce Hasta Kabul/danışma Lobisine başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Telefonla randevu alabileceğiniz gibi, giriş katında bulunan Danışma Biriminden de randevu alabilirsiniz.

Nasıl muayene olurum?

Poliklinik kayıt birimlerimiz saat 08:00’de açılır.
Poliklinik hekim muayenelerimiz saat 08:30’da başlar 17:00’da biter.
Laboratuar hizmetlerimiz 24 saat aralıksız devam eder.
Radyolojik tetkikler 24 saat devam eder. (Düz grafiler)

Hastanemize gelirken;
Nüfus cüzdanı
İş kazası geçirdiyseniz veya yatış yapılacaksa vizite kağıdı mutlaka yanınızda olacak.
Ayrıca daha önce yapılmış olan tetkiklerinizi, kullandığınız ilaçlara ait bilgileri getirmeniz teşhis ve tedavinize yardımcı olacaktır.
Tetkiklerin çoğu aç iken yapıldığı için hastaneye hiçbir şey yemeden ve içmeden gelmeniz size zaman kazandıracaktır.

Muayeneye gelirken kolay giyip çıkarabileceğiniz kıyafetler tercih etmeniz ve kış aylarında koruyucu giysilerinizi (palto mont vs.) muayeneye girmeden çıkarmanız size ayrılan süreyi artıracaktır.

KAYIT İŞLEMİ

Muayene veya ileri tetkik için Poliklinik Hasta Kayıt birimlerine başvurunuz (zemin kat ve 1.kat). İlk kayıtta kayıt işleminiz yapıldıktan ve kayıt bilgilerinin doğruluğu kontrol edildikten sonra bağlı bulunduğunuz kurumun Bilgi İşlem Merkezine internet aracılığı ile bağlanılarak provizyon sorgulaması yapılmaktadır. Buradan gelecek cevaba göre işleminiz yürütülecektir. Muayene isteğiniz kabul edilirse, muayene olmak istediğiniz polikliniği ve hekiminizi seçerek sevkinizi yaptırabilirsiniz. Muayene olacağınız yeri bilmiyor veya takıldığınız her durumda Danışma birimi ve karşılama sekreteri size yardımcı olacaktır. Hastanemize tahlil yaptırmaya gelmeden önce yapmanız gerekenlerle ilgili olarak, sizlere yararlı olacağınızı umduğumuz bilgiler aşağıda sunulmuştur. Doğru ve güvenilir sonuç alabilmek için bu kurallara uyulması siz değerli hastalarımız için gerekmektedir.

developed by EAREA YAZILIM